Hakkımızda

Reklam ve Reklamcılık sektöründe eskiyiz. A'dan Z'ye reklam çözümleri üretiyor ve uyguluyoruz.

Bizimle yükselin!

Ünlü Reklam ile Yükselin

Neden Ünlü Reklam?

Kuruluş tarihimiz olan 1989 ’dan bugüne; iş tecrübemiz ve kaynaklarımızla müşterilerimiz için başarılı dijital çözümler sunduk.
Stratejik planlamanın, her hangi bir pazarlama uygulamasının bel kemiğini oluşturduğuna ve ölçülebilir stratejilerin herşeyden önce geldiğine inanırız. Dijital pazarlama hizmetlerimiz ile saygın kurumların müşterileri, çalışanları ve iş ortaklarıyla daha kuvvetli ve daha karlı ilişkiler geliştirmelerine destek oluruz.

Kadro ve Tecrübe

Ekip olarak, dijital medya’nın tüm pazarlama uygulamaları için çok önemli olduğuna inanırız.
Dijital marka ve iletişim stratejileri geliştirmekten, uygulama sonuçlarının analizine varan dijital pazarlama hizmetlerimizle, markanızın ihtiyaçlarına odaklı çözümler sunarız. Geniş kapsamlı hizmetlerimizle, çözüm ortağınız oluruz ve sizinle uzun dönemli bir iş ilişkisi kurarız.

Makine
Parkuru

3,20m Dış Mekan Baskı Makinesi 1,80m İç mekan Baskı Makinesi 3,05m Kesim alanlı, hassas CNC Konica Minolta C224e renkli fotokopi makinesi 1,30m Plotter kesim makinesi Kompozit ebatlama makinesi Oyma, gravür, kaşe lazeri Gaz altı Kaynak Tşirt, kupa ve metal için sıcak baskı presleri.